Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/04/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Koło Miłośników Rachunkowości

Koło Miłośników Rachunkowości

Koło Miłośników Rachunkowości
prowadzone jest przez Ewę Kostecką i Izabelę Michniak.

W zajęciach uczestniczą uczniowie, którzy lubią rachunkowość.
Główną misją działalności naszego koła jest poszerzanie wiedzy i umiejętności w wybranych dziedzinach rachunkowości finansowej i zarządczej a także podatkowej.

Przede wszystkim interesuje nas to czy umiecie wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie szkoły w praktyce.

Celem zajęć jest również przygotowanie do Ogólnopolskiego Konkursu Rachunkowości i Wojewódzkiego Konkursu z Rachunkowości i Finansów organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Krakowie.

Naszym celem jest także przygotowanie uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Nasze Osiągnięcia:

Uczennice naszej szkoły zajęły: I miejsce Ewa Sochacka i V miejsce Barbara Ptak w Konkursie Wiedzy z Rachunkowości i Finansów Jednostek Gospodarczych organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Krakowie. 2009 rok.

Uczennica Agata Ładyga zajęła 12 miejsce na VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości pod patronatem: Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Politechniki Rzeszowskiej i Ministerstwa Edukacji Narodowej. 2010 rok.

Uczennice wzięły udział w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Finansów i Rachunkowości - etap centralny w KOSZALINIE 18 kwietnia 2012r.
Marta Kulma (4f) - VI miejsce, Anna Pabjan ( 4f) i Jadwiga Panek (4e) - VII miejsce
Zespół Szkół Zawodowych im. Edwarda Dembowskiego jako szkoła zajął II miejsce

W dniach 7-8 marca 2013 r. odbył się FINAŁ Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości w Rzeszowie.
Nasza uczennica Anita Maniecka z klasy IVE technikum ekonomicznego wzięła udział w Finale.

W kwietniu 2014 nasi uczniowie z klasy 4E technikum ekonomicznego wzieli udział w V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Finansów i Rachunkowości organizowanym przez Studenckie Forum Business Centre Club w Koszalinie i Instytut Ekonomii i Zarządzania w Koszalinie. W etapie centralnym rezprezentowali nas: Karolina Dobranowska, Szczepan Pusuła, Adrian Aronowski. V miesce zajął Adrian Aronowski.

Wojewódzki Konkurs z Rachunkwości
W lutym 2016 nasi uczniowie z Technikum Ekonomicznego z klasy 3E Klaudia Opryszek i Krzysztof Kozłowski wzięli udział w etapie wojewódzkim w „Konkursie wiedzy z rachunkowości i finansów jednostek gospodarczych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu ekonomicznym”.

Komunikaty

 • Zebrania z Rodzicami

  uczniów wszystkich klas 17 kwietnia 2018r. (wtorek) – godz.17.30

  17

  04.2018

 • DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

  25

  04.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie