Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

16/08/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

29

09.2017

Zaproszenie Klubu Turystyki Aktywnej "Kompas"

Klub Turystyki Aktywnej Kompas zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do sprawdzenia swoich umiejętności poruszania się z mapą i kompasem w terenie w czasie XVII KrakInO, które odbędzie się już w najbliższy czwartek 5.10, o godzinie 18:00 (rozpoczęcie na Stadionie Górnika Wieliczka, ul. Jana Mikołaja Daniłowicza 6, Wieliczka). To doskonała okazja do rozpoczęcia swojej przygody z marszami na orientację w terenie. Dla uczniów naszej szkoły, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej formie turystyki kwalifikowanej organizatorzy przygotowali specjalne (krótkie;) szkolenie, po którym każdy zespół będzie w stanie samodzielnie ukończyć trasę. Zgłoszenia przyjmuje P. Katarzyna Ciałowicz - osobiście, na facebooku oraz przez Librusa. Zapraszamy do zabawy! Nie zapomnijcie zabrać dobrych butów i latarek ;). 

Dodano przez: MariuszG - o 15:42

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • Klasa 1T - dodatkowe

  zajęcia przed egzaminem poprawkowym z matematyki u p. E. Ziarko - 20 sierpnia godz 9.30. Kolejne terminy podane na pierwszym spotkaniu.

  20

  08.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie