Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/07/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

30

11.2017

Wizyty zawodoznawcze w hotelach

W dniu 30 XI uczniowie z klasy 4 A wraz z opiekunami panią. I. Brzęk oraz panią. J. Śmiałek odbyli wizyty zawodoznawcze w dwóch krakowskich hotelach - czterogwiazdkowym  designerskim ANDEL’S , należącym do grupy hotelowej VIenna House oraz w sieciowym jednogwiazdkowym IBIS BUDGET z grupy Accor.

Uczniowie zostali   oprowadzeni po  obiektach, szczegółowo  zapoznali się z pracą podstawowych działów hoteli, a także wysłuchali prelekcji na temat ogólnych zasad  funkcjonowania i organizacji, rekrutacji itp.

Młodzież miała okazję porównać  różne metody zarządzania w obu hotelach a w szczególności sposoby kalkulacji cen, rezerwacji itp. 

Dodano przez: MariuszG - o 17:51

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • REKRUTACJA

  wydawanie skierowań na badania do dnia 3 lipca godz 15.

  3

  07.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie