Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/05/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

30

11.2018

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 12-18 listopada 2018 roku po raz jedenasty obchodzony był Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ponad 160 krajach świata, a także w Polsce. Celem ŚTP jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy młodych ludzi.

 
W ramach ŚTP   nasza szkoła już tradycyjnie brała udział w projekcie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma – biznes przy tablicy”. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z praktykami biznesu, przedstawicielami firm, instytucji wspierających przedsiębiorczość i działających w otoczeniu szkoły. Byli to: Powiatowy Rzecznik Konsumentów, specjalista od PR  i wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej im Ks. Tischnera w Krakowie, Projekt Menager z PROJECT: PEOPLE, przedsiębiorcy działający w dziedzinie finansów i księgowości, przedstawiciele Małopolskiego Banku Spółdzielczego, Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, Urzędu Skarbowego w Wieliczce a także Capital Brokers Insurance Group.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy!!!

 

Zapraszamy do galerii :)

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie