Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/01/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

18

12.2017

Świąteczna zbiórka żywności przez wolontariuszy „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska

Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny uczestniczyli, jako wolontariusze w świątecznej zbiórce żywności „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska. W akcji wzięli  udział uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Na terenie miasta zbierało żywność aż 50 wolontariuszy.

Uczniowie-wolontariusze  byli rozlokowani w różnych sklepach na terenie Wieliczki. Zebrano produkty żywnościowe dla rodzin i osób potrzebujących, które zostaną im dostarczone przed Świętami Bożego Narodzenia. Podczas liczenia i przygotowywania paczek żywnościowych towarzyszyła nam Telewizja Polska. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami – opiekunem szkolnego koła Wolontariatu Agatą Jakubiak i  Anną Opałką opowiedzieli widzom TVP Info, o tym jak wyglądała tegoroczna zbiórka żywności, z czego składa się przygotowana paczka oraz o pracy wolontariusza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za zaangażowanie oraz poświęcony czas.

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    Zebranie z Rodzicami (oraz spotkania indywidualne z nauczycielami) w dniu 02 stycznia 2018 (środa) godz 17.00 (poza klasą 1K godz 17.30 i 2T godz 17.15)

    2

    01.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie