Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/09/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

7

09.2021

PROJEKT UNIJNY KADRA NA START – KIERUNEK EUROPA

Trwający w naszej szkole od 2019 roku projekt doskonalenia zawodowego kadry nauczycielskiej w ramach projektu unijnego ERASMUS + po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią nabiera znów rozpędu. W czerwcu tego roku pani Beata Chla uczestniczyła w dwutygodniowym szkoleniu językowym w hiszpańskiej Sewilli, a w sierpniu pani Anna Ziętara-Fluda doskonaliła znajomość języka niemieckiego w Ratyzbonie.
Jeszcze w tym miesiącu odbędą się szkolenia językowe kolejnych nauczycieli, którzy będą pogłębiać znajomość języka angielskiego w miejscach tak inspirujących jak irlandzki Dublin, włoska Florencja, czy śródziemnomorska wyspa Malta. Życzymy im owocnego pobytu i sukcesów w nauce!
Przypominamy, że w czytelni jest tablica z aktualnościami i relacjami z wyjazdów szkoleniowych, a także zachęcamy do zapoznania się z pięknie ilustrowanymi informacjami na blogu projektowym pod adresem www.kadranastar.blogspot.com
Koordynator projektu Iwona Windak

Dodano przez: MariuszG - o 07:14

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    w dniu 8.09.2021 (środa). Proszę zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem.

    8

    09.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie