Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/09/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

7

09.2021

PROJEKT UNIJNY CaRE

W latach 2020 do 2023 w naszej szkole realizowany jest projekt CaRE „Rozwijanie środowiska współpracy i refleksji w szkole” finansowany z programu unijnego Erasmus +. Projekt jest wynikiem współpracy pięciu europejskich szkół z Irlandii, Czech, Austrii, Hiszpanii i Polski oraz najstarszej irlandzkiej uczelni - Trinity College - Uniwersytetu w Dublinie. Ogólnym celem projektu CaRE jest rozwijanie kultury współpracy i refleksji w instytucjach partnerskich i między nimi.
Udział w projekcie ma pomóc nam lepiej zrozumieć nasze doświadczenia związane ze współpracą, komunikacją i refleksją w szkole. W wyniku tego projektu powstaną materiały do wykorzystania w szkołach chcących usprawnić komunikację wewnętrzną i doskonalić wewnątrzszkolną wymianę doświadczeń i współpracę kadry pedagogicznej, a także wykłady, prace doktorskie, prezentacje na konferencjach i recenzowane artykuły w czasopismach.
Projekt rozpoczął się we wrześniu 2020 i potrwa do lata 2023. Nauczyciele naszej szkoły będą w ciągu najbliższych dwóch lat uczestniczyć w zagranicznych szkoleniach oraz gościć kadrę pedagogiczną partnerskich szkół wiosną 2022 roku. Koordynatorem projektu jest nauczycielka języka angielskiego pani Iwona Windak, a uczestnikami panie Beata Chla, Anna Szczucińska, Sara Kowalczyk, Katarzyna Pustkowiak i Małgorzata Roehlich.

Dodano przez: MariuszG - o 07:12

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    w dniu 8.09.2021 (środa). Proszę zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem.

    8

    09.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie