Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

23

10.2013

Konkurs na oficjalne logo projektu "Odgłosy wody"

Dnia 21.10.2013 odbyło się spotkanie informacyjne prowadzone przez koordynatora projektu panią prof. Beatę Chla dotyczące projektu Comenius "Odgłosy wody". Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. W spotkaniu uczestniczyło 43 uczniów z 14 klas (I-III). Następne spotkanie zorganizowane będzie na początku listopada (informacja-ogłoszenie na Librusie i na tablicy informacyjnej w budynku na Rynku) ma na celu sprawdzenie znajomości j. angielskiego i wyłoni grupę uczniów, które będą zaangażowane w realizację projektu i wyjadą na wymianę młodzieży w kwietniu 2014 do Włoch, październiku 2014 do Hiszpanii i przyjmą młodzież włoską i hiszpańską w kwietniu 2015.

Ogłaszamy również konkurs (z nagrodami) na oficjalne logo projektu, które powinno kojarzyć się z wodą i zawierać nowe logo naszej szkoły, jak również logo włoskiej szkoły Laura Bassi z Bolonii i hiszpańskiej Salvador Gadea z Aldaia (Walencja). Logo szkól z Włoch i z Hiszpanii posiada dyr Mariusz Grzesiński (kontakt osobisty lub poprzez Librus).

Czekamy na wasze propozycje do końca listopada.

Dodano przez: - o 18:21

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie