Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/01/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

1

02.2018

Klasy Turystyczne i Hotelarskie na spotkaniu z biurem podróży RAINBOW

Klasy turystyczne i hotelarskiew styczniu wzięły udział w spotkaniu z  biurem podróży RAINBOW. Uczniom zaprezentowano zawody: animator, rezydent, pilot, pokazując pracę na destynacjach  zagranicznych. Przedstawiono też ścieżki kariery, wymagania dla kandydatów w zawodzie i zarobki.

RAINBOW to drugi co do wielkości touroperator w Polsce, dający wiele możliwości zatrudnienia dla osób chcących pracować w turystyce, w kraju i za granicą.Zachęci to na pewno uczniów do wzięcia udziału w kursach unijnych: animator, rezydent, pilot,organizowanych w PCKZIU  w ramach projektu unijnego Modernizacja Kształcenia Zawodowego II.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

Dodano przez: JanM - o 20:52

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    Zebranie z Rodzicami (oraz spotkania indywidualne z nauczycielami) w dniu 02 stycznia 2018 (środa) godz 17.00 (poza klasą 1K godz 17.30 i 2T godz 17.15)

    2

    01.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie