Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/10/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

5

12.2017

KLASA TURYSTYCZNA 2T NA LOTNISKU KRAKÓW-BALICE

Klasa turystyczna 2T odbyła wycieczkę zawodowo-szkoleniową na lotnisko Kraków-Balice, gdzie przewodnikzapoznał uczniów z odprawą bagażową, odprawą bezpieczeństwa i odprawą paszportową. Uczniowie mogli wydrukować bilet, przejść przez bramki bezpieczeństwa oraz pilotować samolot w symulatorze lotów.

Następnie, podczas lekcji na terminalu, uczniowie wykonywali zadania przedmiotowe w grupach, znajdując rozwiązania do konkretnych problemów w ruchu pasażerskim na lotnisku.

Podczas podróży autokarem, uczniowie zostali przeszkoleni z procedur pilotażu, każdy miał okazję usiąść na miejscu pilota wycieczek i przez mikrofon udzielać informacji grupie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii :)

Dodano przez: JanM - o 00:00

Komunikaty

  • Pierwsze zebranie z Rodzicami

    w dniu 12.09.2018 - szczegółowa informacja w Aktualnościach

    12

    09.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie