Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/07/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

23

06.2018

Absolwenci Turystyki w Chorwacji na szkoleniu w zawodzie PILOT/REZYDENT

Absolwenci klasy turystycznej 4T wzięli udział w wyjeździe szkoleniowym do Chorwacji, który obejmował: pilotaż grupy, organizację przeprawy promowej, wymiana grup przy zmianie turnusu, zakwaterowanie i wykwaterowanie grupy z hotelu.

Szkolenie miało miejsce w różnych lokalizacjach wakacyjnych Chorwacji, dniach 16-18.06.2018. Zadaniem Natalii Grabowskiej była organizacja transferu w formie przeprawy promowej ze Splitu na wyspę Vis wraz z zakwaterowaniem grupy w hotelu.


Natalia Kowalska odwiedziła północną część chorwackiego wybrzeża - Zatokę Kvarner, gdzie sprawnie przeprowadziła wymianę grup w hotelu podczas zmiany turnusów.
Identyczne zadanie na Riwierze Makarskiej w malowniczym Drveniku miała Kinga Marcinek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszych poczynań kandydatów na pilotów wycieczek i rezydentów.

Dodano przez: MarcinK - o 00:00

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • REKRUTACJA

  wydawanie skierowań na badania do dnia 3 lipca godz 15.

  3

  07.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie