Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

16/08/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

12

06.2018

Spotkanie z przedstawicielami Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej

W poniedziałek 11. czerwca w sali audytoryjnej odbyło się spotkanie poświęcone Polakom deportowanym przez sowietów do Kazachstanu. Tragiczne losy deportowanych na przykładzie własnej rodziny przybliżyła pani Nina Rupeta z d. Janiewicz, której rodzina została wypędzona z Żytomierza w 1936 r.

Gehenna deportacji w bydlęcych wagonach, życie w zbudowanych przez siebie w stepie glinianych ziemiankach, głód, miano „wroga narodu” – ze wszystkimi wynikającymi stąd następstwami w... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 13:03

11

06.2018

Klasa ekonomiczna na wycieczce edukacyjno-integracyjnej

Klasa ekonomiczna 1E wzięła udział w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Krakowa. Gdzie odbyli szkolenie z języka niemieckiego „Die Stadtrallye” szukając śladów kultury niemieckiej w Krakowie.  Gra miejska bardzo podobała się młodzieży i zapoznała ich z naszymi pięknymi zabytkami krakowskimi.

Następnie uczniowie udali się do Fear Factory – domu strachu gdzie spędzili przyjemnie czas.

Dodano przez: IzabelaM - o 16:20

11

06.2018

I miejsce w X Przeglądzie teatralnym RAMPA 2018

Nasza młodzież z grupy teatralnej DramaART w sztuce „Na pełnym morzu” zdobyła I nagrodę w X Jubileuszowych Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych RAMPA 2018. Grupa była przygotowywana przez panią Edytą Trojańską -Urbanik. Młodzież uczestnicząca w grupie to: Piotr Szewd 3G, Klaudiusz Stalmach 4T, Jan Nowak 2BT, Maciej Baran 2K.

Opiekunowi i uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych:)

Dodano przez: IzabelaM - o 15:57

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • Klasa 1T - dodatkowe

  zajęcia przed egzaminem poprawkowym z matematyki u p. E. Ziarko - 20 sierpnia godz 9.30. Kolejne terminy podane na pierwszym spotkaniu.

  20

  08.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie