Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

23/04/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

28

03.2019

Wyjazd szkoleniowy Wiedeń – Bratysława dla klas turystycznych


Uczniowie klasy turystycznej 3T odbyli wyjazd szkoleniowy do Wiednia i Bratysławy. Przyszli absolwenci Technikum Obsługi Turystycznej mogli sprawdzić się w roli pilota wycieczek oraz przewodnika miejskiego.
Głównym punktem wyjazdu był cesarski Wiedeń. Pobyt w austriackiej stolicy był niezwykle intensywny, dzięki czemu udało się zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje, a nawet poszaleć w wesołym miasteczku na Praterze. Podczas wieczornej wizyty na Wzgórzu Kahlenberg odbył się krótki konkurs wiedzy, w którym najlepsi otrzymali firmowe koszulki jednego z krakowskich biur... Czytaj dalej

Dodano przez: DarekZ - o 18:05

27

03.2019

Kurs baristyczny dla uczniów PCKZIU

22-23 marca 2019 nasi uczniowie z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z różnych klas i różnych zawodów mieli szanse skorzystać z bezpłatnego kursu baristycznego prowadzonego przez pana Waldemara Muchę. Kurs został zorganizowany w ramach projektu " Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Wielickim" w którym uczestniczy nasza szkoła.

Kurs przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze a na pokaz umiejętności naszych uczniów podczas kursu zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

Dodano przez: IzabelaM - o 23:11

26

03.2019

I miejsce w poezji recytowanej na Festiwalu Małych Form Teatralnych

Miło nam poinformować, iż uczeń Maciej Baran z trzeciej klasy infromatycznej wziął udział w konkursie poezji recytowanej na Festiwalu Małych Form Teatralnych godzie zdobył I miejsce.

Gratulujemy naszemu aktorowi i życzymy dalszych sukcesów

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

Komunikaty

  • Dzień otwarty szkoły

    w dniu 25 kwietnia 2019 godz 10.00-17.00

    25

    04.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie