Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

25/05/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

18

10.2013

Koło Miłośników Wieliczki - kolejne spotkanie

W dniu 4X2013r., z okazji 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej, odbyło się w naszej Szkole spotkanie z cyklu „Mnie ta ziemia od innych droższa” zorganizowane przez panią Jadwigę Duda-kierownika Działu Regionalnego Miejskiej Biblioteki w Wieliczce oraz panią Jolantę Śmiałek- współopiekuna Koła Miłośników Wieliczki .

W murach naszej Szkoły gościli m.in. pan mgr St. Szuro – żołnierz ZWZ AK, więzień polityczny okresu stalinowskiego oraz pan H. Ptak –prezes Koła Wieliczka Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych RP. Pan Henryk Ptak będąc naocznym świadkiem,... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 13:58

16

10.2013

Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych

W tym roku 14 października w Naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony z ślubowaniem klas pierwszych. Przy okazji święta pan dyrektor nagrodził nauczycieli za zaangażowanie w nauczanie i pracę na rzecz szkoły. Życzenia nauczycielom złożył starosta wielicki Jacek Juszkiewicz, który uczestniczył w uroczystości. Podczas apelu młodzież z klasy 2FA i 2T przygotowała dla nauczycieli turniej „FAMILIADA” w której rywalizowali między sobą nauczyciele i nauczycielki. W turnieju zwyciężyli panowie. Całość uroczystości zwieńczyły... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 16:29

10

10.2013

SKKT - wycieczka do Lanckorony

W dniu 8 X 2013r. w ramach Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego odbyła się wycieczka do Lanckorony, w której udział wzięła młodzież z klasy 2H, 3E, 4H oraz 4 T wraz z opiekunami panią R. Plata oraz panią J. Śmiałek.

Uczestnicy wycieczki obejrzeli m.in. rozległy zabytkowy rynek miasteczka, kościół p.w. Jana Chrzciciela z XIV wieku, a następnie udali się na szczyt Góry Lanckorońskiej, na którym mieszczą się ruiny zamku Kazimierza Wielkiego a także pozostałości fosy i resztki fortyfikacji ziemnych z czasów walk Konfederatów Barskich.

Po odbyciu spaceru po okolicznych lasach... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 20:47

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 24.05.2020

  25

  03.2020

 • REKRUTACJA - zmiana terminu

  kładania wniosków. Szczegóły w dziale REKRUTACJA

  11

  05.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie