Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/09/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

27

11.2013

Dzień Amerykański

W dniu 22 listopada w naszej szkole odbył sie Dzień Amerykański. Organizowany już po raz drugi dzień kraju anglojęzycznego ( w zeszłym roku organizowany był Dzień Brytyjski) miał za zadanie przybliżenie uczniom kultury, historii i języka tym razem Stanów Zjednoczonych.

American Day obfitował w różne atrakcje: spektakl "One way or another" przygotowanyprzez panie profesor Joannę Kaczor i Anetę Idzi, w wykonaniu uczennic klasy IIIT Karoliny Wegrzyn i Aleksandry Pilch, spotkanie z native speakerem, dyskusję na temat kina amerykańskiego, oraz konkursy językowe i kulturowe.

Czytaj dalej

Dodano przez: - o 16:15

26

11.2013

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 18-24 listopada 2013 roku po raz szósty w Polsce został zorganizowany Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w ponad 120 krajach. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana. Celem ŚTP jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

 

czytaj więcej...

Dodano przez: - o 21:20

18

11.2013

Konkurs na logo projektu Comenius

Zapraszamy do udzialu w konkursie na logo projektu. W konkursie mogą brac udział wszyscy uczniowie szkół uczestniczacych w projekcie:ZSZ Wieliczka, Salvador Gadea z Aldaia i Laura Bassi z Bolonii.

Prace nalezy przedłożyć do 13.01.2014.
31.01.2014 zostana ogloszone wyniki konkursu w naszej szkole.
Logo musi miec format A4 i zawierać napis

LAS VOCES DEL AGUA ASOCIACION MULTILATERAL COMENIUS 2013-2015


i ma odzwierciedlać ideę projektu, którego, tytul to "Odglosy wody"
Logo bedzie umieszczone na dokumentach oficjalnych projektu, na stronie szkoly i na stronie projektu
Logo... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 14:53

Komunikaty

 • Regulamin organizacji zajęć w trakcie pandemii -

  prosimy zapoznać się z pełną treścią zarządzenia

  1

  09.2020

 • Zebranie z rodzicami

  Proszę zapoznać się z komunikatem na stronie (newsy)

  9

  09.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie