Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

22/02/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2013

Konkurs wiedzy z rachunkowości i finansów jednostek gospodarczych

27 lutego nasze uczennice z Technikum Ekonomicznego: Anna Rutka 4E, Agnieszka Oramus 4FT i Paulina Dziedzic 3E wzięły udział w II etapie Konkursu organizowanego w siedzibie Oddziału Okręgowego Stowarzyszenia Księgowych w Krakowie. Nad przebiegiem II etapu i finanłu Konkursu czuwała Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. Bronisława Micherdy, prezesa Zarządu O/Okręgowego. Gratulujemy uczestniczkom.

Dodano przez: - o 21:00

19

04.2013

Postęp budowy nowej szkoły

Budowa nowych obiektów dla Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce przekroczyła półmetek. Zgodnie z podpisaną w marcu 2012 roku umową na realizację II etapu inwestycji kompleks oświatowy będzie gotowy do użytkowania jesienią tego roku. 

Nadzorujący proces inwestycyjny prezes komunalnej spółki Powiatowy Park Rozwoju Michał Roehlich zapewnia, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. – Cały obiekt jest już zaszklony. Ostatnie szklane elementy zostały zamontowane nad halą sportową. Obecnie odbywa się montaż stolarki w pomieszczeniach wewnątrz... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 21:00

19

04.2013

IV Szkolny Dzień Kariery

Mając na uwadze wsparcie projektowania kariery swoich uczniów Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce w dniu 1 marca zorganizował po raz czwarty Szkolny Dzień Kariery. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni maturzyści z wszystkich szkół średnich powiatu wielickiego. W tym dniu swoje oferty edukacyjne zaprezentowały zaproszone uczelnie wyższe. 

Tradycyjnie już wykład inauguracyjny wygłosił Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie prof. Włodzimierz Roszczynialski. W tym roku temat wykładu brzmiał : „Z karierą na Ty” . Zakres pomocy w wejściu na rynek pracy został... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 20:58

Komunikaty

  • Sekretariat szkoły czynny w ferie

    od godz 9 do 13.30

    27

    01.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie