Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/09/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

10

01.2014

Wyniki rekrutacji do projektu LdV/IVT pt. "Zapewnienie wykwalifikowanych pracowników w turystyce regionalnej"

Komisja Rekrutacyjna pod przewodnictwem Dyrektora ZSZ w Wieliczce w dniu 08.01.2014 przeprowadziła rekrutację do projektu LdV/IVT pt. "Zapewnienie wykwalifikowanych pracowników w turystyce regionalnej" w trakcie której została zakwalifikowana grupa 32 uczniów, którzy wyjadą w kwietniu lub we wrześniu 2014 na 4- tygodniowe praktyki do Niemiec. Dodatkowo została utworzona lista rezerwowa. Wszyscy uczestnicy zostali wybrani według zamieszczonych wcześniej kryteriów.

czytaj więcej

Dodano przez: - o 13:22

4

12.2013

Program Leonardo da Vinci ? staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących się zawodowo.

Nasza szkoła po raz pierwszy złożyła formularz aplikacyjny do Programu Leonardo da Vinci i pozyskała fundusze na realizację projektu IVT dla uczniów z klas II i III technikum hotelarskiego i technikum obsługi turystycznej.

Tytuł projektu: „ Zapewnienie wykwalifikowanych pracowników w turystyce regionalnej”

Kwota dofinansowania: 76 628,00 euro.
Czas trwania projektu: 01.01.2014 –... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 21:25