Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

27/02/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

8

04.2014

Zebranie z Rodzicami

W dniu 10 kwietnia 2014 roku (czwartek) o godz. 17.30 odbędzie się Zebranie z Rodzicami wg poniższego harmonogramu: HARMONOGRAM

Dodano przez: MariuszG - o 18:24

25

03.2014

Wyniki rekrutacji do projektu LdV/PLM pt. " Absolwenci technikum hotelarskiego w poszukiwaniu inspiracji do rozwoju swojego potencjału zawodowego "

Komisja Rekrutacyjna pod przewodnictwem Dyrektora ZSZ w Wieliczce w dniu 24.03.2014 przeprowadziła rekrutację do projektu LdV/PLM pt. "Absolwenci technikum hotelarskiego w poszukiwaniu inspiracji do rozwoju swojego potencjału zawodowego" w trakcie której została zakwalifikowana grupa 7 uczniów, którzy wyjadą w lipcu na 10 tygodniowy staż do Niemiec.

Wyniki rekrutacji

Dodano przez: - o 21:42

20

03.2014

Nasza szkoła członkiem Małopolskiej Izby Hotelarskiej Gremium

W dniu wczorajszym Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce Pan Maciej Filiciak oraz Koordynator Projektów Unijnych Pani Olga Dudek odebrali z rąk Wiceprezesa Zarządu Pani Anny Kraińskiej i Dyrektora Hoteli Kazimierz w Krakowie Pana Piotra Kuliga certyfikat potwierdzający członkowstwo naszej szkoły w Małopolskiej Izbie Hotelarskiej Gremium.. Izba ta jest dobrowolnie powstałą organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającego hotele rodzinne, pensjonaty, restauracje i inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

Ponadto przedstawiciele MIH Gremium spotkali się z uczniami... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 09:08

Komunikaty

  • Sekretariat szkoły czynny w ferie

    od godz 9 do 13.30

    27

    01.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie