Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

24/01/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

21

12.2019

Goście, goście ...

W dniu 16 grudnia 2019 do naszej szkoły zawitali goście: pani Dagmara Jankowska reprezentująca Instytut Transportu Samochodowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie oraz pan Ciaran Bauer pracownik Trinity College Dublin Department of Computer Science najstarszego i najbardziej renomowanego uniwersytetu w Irlandii.
Nasi goście zachęcali nas do udziału w dwóch projektach unijnych - jednym, dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym, drugim perspektywicznym, z dziedziny metodyki nauczania umiejętności "miękkich", niezbędnych na nowoczesnym rynku pracy.
Mamy nadzieję na owocną współpracę pomiędzy naszymi instytucjami.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

19

12.2019

Klasy Turystyczne i Gastronomiczne przy obsłudze Imprez Mikołajkowych

Uczniowie klas turystycznych i gastronomicznych 4BT, 3BT, 2T, 2G, 1TG  wzięli  udział w obsłudze Imprez Mikołajkowych dla dzieci, organizowanych na terenie Kampusu. Były to Mikołajki dla dzieci ze Świetlic Środowiskowych oraz  Mikołajki dla dzieci z Hospicjum.

Uczniowie klas turystycznych w praktyce zapoznali się z organizacją oraz specyfiką obsługi Imprez Mikołajkowych. Natomiast uczniowie klas gastronomicznych mieli okazję wykorzystać umiejętności zdobyte na lekcjach, przy obsłudze gastronomicznej imprez.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dodano przez: MateuszS - o 13:08

10

12.2019

KOŁO MIŁOŚNIKÓW WIELICZKI

Z okazji 38 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, w dniu 10 XII w naszej Szkole odbyło się spotkanie z cyklu „Mnie ta ziemia od innych droższa” pt. „Stan wojenny w PRL- u w latach 1981-1983” zorganizowane przez Klub Przyjaciół Wieliczki oraz Koło Miłośników Wieliczki przy naszej szkole.

Zaproszeni goście wygłosili następujące prelekcje:

Pani Jadwiga Duda (prezes stowarzyszenia Klub Przyjaciół Wieliczki); „Tajna drukarnia w Wieliczce –we wspomnieniach sp. Lecha Kołodziejczyka, członka NSZZ Solidarność , drukarza poziemnej drukarni w Wieliczce.

... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 15:40

Komunikaty

  • Zebranie z rodzicami w dn. 08.01.2020 (środa)

    klasy 2,3,4 - godz 17; klasy 1 - godz 18.45; dyżury nauczycieli godz 17.45 - 18.45

    8

    01.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie