Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/10/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

5

10.2018

Edukacja Prawna

Realizowany od początku 2018 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce cykl spotkań z zakresu edukacji prawnej miał kontynuację na początku października.

Lekcje wśród najmłodszych roczników w klasach 1A i 1T poprowadziły Panie Renata Czerwińska i Halina Rams... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 15:23

27

09.2018

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne - wycieczka do Nowego Wiśnicza

W dniu 25 IX 2018r. w ramach Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego odbyła się wycieczka do Nowego Wiśnicza , w której  udział wzięła młodzież z klas turystycznych i hotelarskich 2BT oraz 4 BT wraz z opiekunami p. J. Śmiałek oraz p. K. Stawiarz. Uczniowie zwiedzili XIV- wieczny odrestaurowany zamek, Muzeum Pamiątek po Janie Matejce oraz wczesnobarokowy kościół parafialny.

Duże wrażenie na zwiedzających wywarła zamkowa akustyczna komnata, w której uczniowie mogli bezpośrednio zapoznać się z dość osobliwymi zjawiskami dźwiękowymi.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

24

09.2018

Koło Miłośników Wieliczki - kolejne spotkanie

 W dniu 21 IX 2018r., z okazji 79  rocznicy wybuchu II wojny światowej, odbyło się w naszej Szkole spotkanie z kombatantem - Panem majorem Stanisławem Szuro, żołnierzem  ZWZ AK, więźniem politycznym okresu stalinowskiego. Uroczystość  została zorganizowana przez p. Jolantę Śmiałek z ramienia Koła Miłośników Wieliczki przy naszej Szkole oraz  przez Panią  Jadwigę Duda-prezes Klubu Przyjaciół Wieliczki. Pan  Szuro wygłosił prelekcję p.t. „Polski wrzesień 1939 oraz kolejne lata” i z dużą dozą humoru przedstawił młodzieży przebieg  swojej zbrojnej... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 06:12

Komunikaty

  • Pierwsze zebranie z Rodzicami

    w dniu 12.09.2018 - szczegółowa informacja w Aktualnościach

    12

    09.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie