Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/02/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

11

02.2019

HONOROWE KRWIODAWSTWO

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce informuje, iż 11 lutego br. odbyła się 30 akcja honorowego krwiodawstwa. Podczas tej akcji zarejestowano 37 dawców, a 23 oddało krew dzięki czemu uzyskano 10,350 ml krwi pełnej.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

serdecznie dziękuje honorowym dawcom.

Dodano przez: ElaB - o 00:00

7

02.2019

Ekonomiści na etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów jednostek gospodarczych

Ekonomiści na etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów jednostek gospodarczych - 2019

Nasi uczniowie z klasy 4F i 4E o profilu ekonomicznym  Klaudia Szlachta, Justyna Tabor, Sylwia Bąk i Grzegorz Banasiuk wzięli udział w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów jednostek gospodarczych w organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w oddziale krakowskim.

Gratulujemy:)

Dodano przez: IzabelaM - o 21:23

7

02.2019

Erasmus+ (2018-2020)

Najbliższe dwa lata będą dla uczniów Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wyjątkowe – z początkiem września 2018 w szkole rozpoczęto realizację trzech projektów Erasmus+ których koordynatorką jest pani Beata Chla. Dwa pierwsze w sektorze Edukacja Szkolna Akcja 2 „Współpraca Szkół” – Build a bridge between European nations oraz Let us bring Europe together for heritage KA 229, trzeci w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcja 2„Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk” KA 202... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00