Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

12/08/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

9

05.2020

UWAGA - REKRUTACJA

Z uwagi na planowane zmiany (źródło: https://www.gov.pl/web) w systemie rekrutacji na rok szkolny 2020/21 informujemy, że składanie podań zostało odroczone do terminu późniejszego. O terminie, warunkach rekrutacji będziemy informowali w terminie późniejszym, po ukazaniu się stosownego rozporządzenia Ministra Edukacji i Zarządzenia Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Za niedogodności przepraszamy.

Dodano przez: MariuszG - o 18:15

4

05.2020

Z Biało – Czerwoną Nam do Twarzy 2020

Jednym z wyrazów manifestowania przywiązania do swego państwa i narodu jest wywieszanie flagi narodowej w dniach najważniejszych świąt państwowych.
Podczas ostatniego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja wielu uczniów naszej szkoły zadbało o patriotyczną dekorację swych domów. Brawo!!!

Trzeba przyznać, że z Biało – Czerwoną im do twarzy.

Dodano przez: Michał B - o 09:35

30

04.2020

Rekrutacja elektroniczna

Od dnia 11 maja 2020 uruchomimy możliwość elektronicznego składania wniosków (podań) o przyjęcie do szkoły. Wkrótce też przedstawimy nowy terminarz oraz formę dostarczania pozostałych dokumentów (w tym świadectwa i zaświadczenia z egzaminu ośmioklasisty).

Dodano przez: MariuszG - o 11:10

Komunikaty

 • REKRUTACJA składanie zaświadczeń

  Do dnia 4 sierpnia (wtorek) - system elektroniczny lub urna rekrutacyjna. Szczegóły w dziale Rekrutacja.

  4

  08.2020

 • SEKRETARIAT CZYNNY

  od godz 9 do 13

  31

  08.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie