Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/04/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

17

04.2018

Drugi etap konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych "Fascinating Facts and famous Quotations"


W dniu 13 kwietnia odbył się w naszej szkole drugi etap konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych, zatytułowany Fascinating Facts and famous Quotations. W szranki stanęli uczniowie wyłonieni w pierwszym etapie konkursu szkolnego. Najlepsze trzy pary będą reprezentować naszą szkołę na etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 26 kwietnia w Łapanowie.

Laureatami piątkowego etapu zostali:
I miejsce
Krzysztof Anyż i Artur Ajchsztet IIK
II miejsce Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 22:14

17

04.2018

Edukacja prawna

Prawo otacza nas dookoła i nie możemy się przed nim ustrzec. Przekonali się o tym uczniowie naszej Szkoły biorący udział w spotkaniach z zakresu edukacji prawnej.

Lekcje, które poprowadził radca prawny Robert Kucharski z Fundacji „Cognosco” - organizacji pozarządowej prowadzącej dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Wielickiego miały na celu zwiększyć świadomość prawną wśród młodych ludzi, zapobiec wykluczeniu prawnemu w dorosłym życiu, oraz uwrażliwić na potrzebę zachowania porządku publicznego. Podczas... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 15:05

16

04.2018

LAUREACI VIII SZKOLNYCH TARGÓW TURYSTYCZNO – HOTELARSKICH


Podczas  kolejnej  edycji  szkolnych Targów Turystyczno-Hotelarskich przyznano nagrody w kilku kategoriach. Tegoroczni zwycięzcy 
Najlepsze biuro podróży              klasa 3T               biuro... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • Zebrania z Rodzicami

  uczniów wszystkich klas 17 kwietnia 2018r. (wtorek) – godz.17.30

  17

  04.2018

 • DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

  25

  04.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie