Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

07/04/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

10

03.2020

Konkurs kulinarny ,,Romans z miętą"

W dniu 9.03.202 uczniowie klas technikum żywienia i usług gastronomiczny wzięli udział w konkursie kulinarnym ,,Romans z miętą.
Zaprezentowali swoje popisowe potrawy z wykorzystaniem mięty, a komisja w skład której wchodzili nauczyciele przedmiotów gastronomicznych ocenili technikę wykonania, oryginalność i pomysłowość, zgodność z tematem, prezentację potraw oraz przeprowadzili ocenę organoleptyczną.
I miejsce zdobył Filip Lipeński z klasy 2G - stek grilowany na pesto mietowym
II miejsce zdobyła Aneta Wójtowicz z klasy 3G  - makaroniki pistacjowe z... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

10

03.2020

XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - etap okręgowy

Dnia  5 marca 2020  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie  odbyły się okręgowe eliminacje  XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Hasło przewodnie  tegorocznej edycji Olimpiady to: : „Zarządzanie różnorodnością w organizacji. Kultura, struktura, pracownik”.

Wśród 250 uczniów z okręgu małopolskiego naszą szkołę reprezentowała:

Ania Jędrzejczyk z klasy 2E.

Gratulujemy!!! 

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

9

03.2020

Dzień Patrona Szkoły Edwarda Dembowskiego

W naszej szkole w dniu 5 marca miało miejsce ważne święto. Był to Dzień Patrona Szkoły. W tym dniu wszyscy uczniowie ubrani byli na galowo, a na 4 i 6 lekcji wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym z tej okazji.  Zgromadzeni na auli goście mieli okazję usłyszeć  ważny moment w życiu Edwarda Dembowskiego, czyli wejście na posiedzenie Rządu Narodowego i ogłoszenie Rewolucji Krakowskiej.

 W trakcie apelu obejrzeliśmy prezentacje historii naszej placówki. W galerii znajduje się kilka zdjęć z tej uroczystości.

Za jej przygotowanie dziękujemy klasom 3G, 2K i 3K wraz z wychowawczyniami p. Moniką Czekirdą, p. Elżbietą Ziarko oraz p. Leszkiem Gawlikiem.

Dodano przez: IzabelaM - o 22:19

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 8.04.2020

  25

  03.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie