Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

23/06/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

11

06.2018

Klasa ekonomiczna na wycieczce edukacyjno-integracyjnej

Klasa ekonomiczna 1E wzięła udział w wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Krakowa. Gdzie odbyli szkolenie z języka niemieckiego „Die Stadtrallye” szukając śladów kultury niemieckiej w Krakowie.  Gra miejska bardzo podobała się młodzieży i zapoznała ich z naszymi pięknymi zabytkami krakowskimi.

Następnie uczniowie udali się do Fear Factory – domu strachu gdzie spędzili przyjemnie czas.

Dodano przez: IzabelaM - o 16:20

11

06.2018

I miejsce w X Przeglądzie teatralnym RAMPA 2018

Nasza młodzież z grupy teatralnej DramaART w sztuce „Na pełnym morzu” zdobyła I nagrodę w X Jubileuszowych Młodzieżowych Spotkaniach Teatralnych RAMPA 2018. Grupa była przygotowywana przez panią Edytą Trojańską -Urbanik. Młodzież uczestnicząca w grupie to: Piotr Szewd 3G, Klaudiusz Stalmach 4T, Jan Nowak 2BT, Maciej Baran 2K.

Opiekunowi i uczniom gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych:)

Dodano przez: IzabelaM - o 15:57

8

06.2018

Zdolni Hotelarze zatrudnieni w najlepszych hotelach: Radisson, Hilton

Uczniowie Technikum Hotelarskiego oraz absolwenci otrzymują oferty pracy w hotelach 3, 4, 5*. Hotele krakowskie Hilton Garden Inn oraz Park Inn By Radisson zaproponowały pracę uczniom klasy 2BT, po odbytych praktykach. Pomimo młodego wieku, Magdalena Kukułka (Housekeeping) i Oskar Zacharski (Recepcjonista - Concierge) zaczynają już pracę w renomowanych hotelach. Natomiast w Hotelu Soray w Wieliczce pracują absolwenci klasy hotelarskiej... Czytaj dalej

Dodano przez: MarcinK - o 20:13

Komunikaty

 • Nowy podział godzin

  obowiązuje od 4 czerwca do 22 czerwca 2018

  4

  06.2018

 • Zebrania z Rodzicami

  oceny przewidywane - 11 czerwca godz 17.30

  11

  06.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie