Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

17/10/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

7

10.2019

Klasa 2G na spotkanie "Wieliczka-Wieliczanie"

Klasa 2G wraz z wychowawcą Jolantą Powroźnik uczestniczyła w 10 spotkaniu "Wieliczka-Wieliczanie" bis pt. "Zioła w medycynie i gastronomii". Spotkanie łączyło w sobie elementy wykładu oraz interaktywnej wystawy, co pozwoliło im na poznanie nowcyh roślin za pomocą zmysłów dotyku i węchu. Całe spotkanie zostało uwiecznione wspólnym zdjęciem wraz z organizatorami, a uczniowie jako uczestnicy otrzymali upominki w postaci soli z Naszej Kopalni wzbogaconej o zioła.

Dodano przez: IzabelaM - o 22:11

7

10.2019

Let us bring Europe together for heritage - wyjazd szkoleniowy do Rumuni

W ramach projektu Erasmus+ "Let us bring Europe together for heritage" dniach 29.09-3.10.2019 koordynator projektu pani Beata Chla i pani Iwona Windak uczestniczyły w wyjezdzie szkoleniowym do Rumunii.
Warsztaty zorganizowane dla nauczycieli uczestniczących w projekcie w partnerskiej szkole w Buzau dotyczyły promocji zwiedzania muzeów, upowszechniania i dzielenia sie wspólnym dziedzictwem kulturowo- przyrodniczym.
W ramach warsztatów zorganizowano zwiedzania geoparku na którym znajdują się czynne, największe w Europie wulkany błotne jak również... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

6

10.2019

HONOROWE KRWIODAWSTWO

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce informuje, iż 4 października br. odbyła się 31 akcja honorowego krwiodawstwa. Podczas tej akcji zarejestowano 30 dawców, a 21 oddało krew dzięki czemu uzyskano 9,450 ml krwi pełnej.

 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa serdecznie dziękuje honorowym dawcom.

Dodano przez: ElaB - o 16:16

Komunikaty

  • SEKRETARIAT CZYNNY

    od godz 8 do godz 13 w dniu 14.10.2019 (poniedziałek). Przepraszamy

    14

    10.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie