Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

23/04/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

4

04.2019

Global Money Week 2019

W dniach 25 –  31 marca 2019  nasza szkoła  przyłączyła się do międzynarodowej  akcji Global Money Week 2019 (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Learn. Save. Earn - Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj. 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF)  po raz piąty pełnił rolę koordynatora GMW na poziomie krajowym. Koordynacja GMW przez UKNF realizowana jest w ramach projektu Centrum Edukacji dla... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

3

04.2019

Klasy Turystyczne i Hotelarskie na rekrutacji animatorów biura podróży RAINBOW

 

rainbow

Biuro podróży RAINBOW przeprowadziło rekrutację wśród uczniów klas turystycznych i hotelarskich na stanowisko animator czasu wolnego na destynacjach zagranicznych. W rekrutacji wzięli udział uczniowie klas 1T, 1A, 2T, 2BT, 3T  oraz absolwenci i studenci kierunku turystyka.

Rekrutacja składała się z dwóch części: przygotowanie i poprowadzenie programu... Czytaj dalej

Dodano przez: DarekZ - o 00:00

2

04.2019

Trzydzieści Lat Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego w Krakowie

W środę 27.03.2019 r. w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka przy ul. Powstania Warszawskiego odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „Wieliczka – Wieliczanie” BIS pt. „30 lat Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego (ZWPOS) w Krakowie w latach 1989-2019 i wieliczanie w nim”.

Porządek spotkania był następujący:

1. Wręczenie dyplomów i  nagród laureatom 2 konkursu wiedzy o Polskim Towarzystwie Gimnastycznym „Sokół” w Wieliczce i Powstaniu Krakowskim:

I m. Wiktoria Mistarz... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszS - o 00:00