Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

23/03/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

11.2014

Eliminacje do konkursu na temat krajów angielskiego obszaru językowego

W ubiegły piątek (14.11.2014) w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do konkursu na temat krajów angielskiego obszaru językowego pt. "Fascinating Facts and Famous Quotations". Konkurs ten odbywa się corocznie w naszej szkole, ale jeszcze nigdy nie cieszył się tak dużą popularnością. W szranki stanęło blisko 50 osób, z pośród których do kolejnego etapu zakwalifikowano 6 zwycięskich par.

  1. Kuchta Krystian i Fudali Filip, klasa 2K
  2. Gąsłowski Konrad i Leśniak Piotr, klasa 2K
  3. Piszczek Jakub i Lach Patryk, klasa 2K
  4. Widomski Dawid i... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 15:52

16

11.2014

Wycieczka historyczna

W dniu 15 listpada 2014 odbyła się kolejna wycieczka "Szlakiem Legionów Piłsudskiego". Tym razem celem głównym były Krzywopłoty.

Wzięło w niej udział 44 uczniów z Klubu Historycznego im. AK, z klas 1A,1E,1F,1T,1G,1K,2G,2BT,2FH,2T i 2E.

Przewodnikiem był szef wielickiego oddziału PTTK pan Bogdan Śmigielski, opiekę duchową zapewniła pani Jadwiga Duda, szefowa działu regionalnego Biblioteki Wielickiej. Wsparcia udzielili nauczyciele pan Dariusz Tańcula i Michał Burmer.

Dziękujemy.

Galeria zdjęć

Dodano przez: Michał B - o 00:00

13

11.2014

Tydzień Edukacji Globalnej

Nasza szkoła przystąpiła do akcji w ramach kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej.  Plakaty i gazetki  wykonane przez naszych uczniów promują Tydzień Edukacji Globalnej.

Tydzień Edukacji Globalnej - coroczna międzynarodowa akcja edukacyjna organizowana w celu zwrócenia uwagi Europejczyków na problemy o charakterze globalnym. TEG odbywa się w dniach 17 - 21  listopada. Ideą Tygodnia jest zapoznanie młodych ludzi z wyzwaniami i problemami współczesnego świata. Edukacja globalna sprzyjać ma kształtowaniu postaw odpowiedzialnych, opartych na szacunku,... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 17:33

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie