Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

24/09/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

4

06.2014

I Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły ZSZ w Wieliczce

02 czerwca 2014 w naszej szkole odbył się I Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o puchar dyrektora szkoły ZSZ w Wieliczce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zwyciężyła drużyna dziewczyn, która reprezentowała naszą szkołę pokonując Zespół Szkół z Niepołomic 5:2 i Liceum Ogólnokształcące z Wieliczki 9:3.

GRATULUJEMY !

Od lewej: Justyna Kowalik-3T, Natalia... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 17:34

26

05.2014

Ogłoszenie o pracę PKP InterCiti - dla Absolwentów

Na adres szkoły Spółka PKP InterCity przesłała poniższe ogłoszenie o naborze na stanowiska związane z obsługą nowoczesnych pociągów Pendolino:

ogłoszenie

Dodano przez: MariuszG - o 15:51

9

05.2014

Powiatowe Zawody Pierwszej Pomocy

Każdego roku, pod koniec kwietnia, Oddział  Zarządu Rejonowego  PCK w Wieliczce organizuje rejonowe  zawody pierwszej pomocy skierowane do uczniów  z całego powiatu. Uczniowie rozwiązują najpierw testy, a następnie wykazują się praktyczną znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Uczestnicy zawodów mają  do zaliczenia 3 stacje:„Test”,„Wypadek” i „Resuscytacja”, które pozwalają ocenić umiejętności reagowania   w nagłych... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 11:45

Komunikaty

  • Pierwsze zebranie z Rodzicami

    w dniu 12.09.2018 - szczegółowa informacja w Aktualnościach

    12

    09.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie