Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

24/03/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2013

Postęp budowy nowej szkoły

Budowa nowych obiektów dla Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce przekroczyła półmetek. Zgodnie z podpisaną w marcu 2012 roku umową na realizację II etapu inwestycji kompleks oświatowy będzie gotowy do użytkowania jesienią tego roku. 

Nadzorujący proces inwestycyjny prezes komunalnej spółki Powiatowy Park Rozwoju Michał Roehlich zapewnia, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. – Cały obiekt jest już zaszklony. Ostatnie szklane elementy zostały zamontowane nad halą sportową. Obecnie odbywa się montaż stolarki w pomieszczeniach wewnątrz... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 21:00

19

04.2013

IV Szkolny Dzień Kariery

Mając na uwadze wsparcie projektowania kariery swoich uczniów Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce w dniu 1 marca zorganizował po raz czwarty Szkolny Dzień Kariery. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni maturzyści z wszystkich szkół średnich powiatu wielickiego. W tym dniu swoje oferty edukacyjne zaprezentowały zaproszone uczelnie wyższe. 

Tradycyjnie już wykład inauguracyjny wygłosił Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie prof. Włodzimierz Roszczynialski. W tym roku temat wykładu brzmiał : „Z karierą na Ty” . Zakres pomocy w wejściu na rynek pracy został... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 20:58

19

04.2013

?Bon kultury? w Muzeum Armii Krajowej

Muzeum Armii Krajowej to miejsce, w którym można dotknąć historii. Zgromadzone tam pamiątki obrazują wysiłek zbrojny i cywilny Polaków podczas II wojny światowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Polskiego Państwa Podziemnego.

Zwiedzający mogą zapoznać się z rekonstrukcją czołgu Vickers, zajrzeć do fragmentu zrekonstruowanego kadłuba brytyjskiego bombowca Halifax, obejrzeć replikę rakiety V-2 czy też za pomocą replik karabinów ppanc. wz. 35 Ur zmierzyć się z nacierającymi czołgami niemieckim PzKpfw Pz-38(t) i sowieckim T 28.

Tego wszystkiego doświadczyła 18.osobowa grupa... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 20:57

Komunikaty

 • VIII SZKOLNE TARGI TURYSTYCZNO - HOTELARSKIE

  oraz KONKURS NA NAJBARDZIEJ PROFESJONALNE BIURO PODRÓŻY i NAJLEPSZY OBIEKT NOCLEGOWY

  28

  03.2018

 • DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

  25

  04.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie