Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/10/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

12

10.2014

Wykład w ramach projektu: "Ucz się od mistrzów"

W dniu 8 października 2014 roku młodzież naszej szkoły wysłuchała wykładu  prof. dr hab. Franciszka Ziejki pt. „Żeromski-spowiednik duszy narodu polskiego” w ramach projektu edukacyjnego „Ucz się u mistrzów”. Wydarzeniem tym uczciliśmy 150 rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych pisarzy polskich.

Projekt „Ucz się u mistrzów”, czyli wielicki uniwersytet młodzieży, jest wynikiem porozumienia Miasta i Gminy Wieliczka, Wydziału Polonistyki UJ, Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce oraz CER Solne Miasto. Jego celem jest... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

10

10.2014

Konkurs historyczny "Powiat wielicki w okresie II wojny światowej"

W dniu 10 października br. odbył się etap szkolny konkursu historycznego "Powiat wielicki w okresie II wojny światowej", nad którym honorowy patronat objął Światowy Związek Żołnierzy AK oraz Starostwo Powiatowe w Wieliczce.

W konkursie wzięło udział 10 uczniów, z których szóstka awansowała do etapu powiatowego, który odbędzie się 24 października.

Zaszczytne miejsca tuż za podium zajęli : Krzywda Joanna i Komisarska Kinga z 1T, Żaneta Tabor z 2BT oraz Bartłomiej Kubik z 2E

Natomiast miejsca premiowane awansem obsadzili: Pajdak... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 15:39

2

10.2014

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK

W piątek, 10 października 2014 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawny Zespół Szkół Zawodowych) odbędzie się po raz 21 Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

Krew będzie można oddawać od godziny 8.00 do 12.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Kampus Wielicki, Wieliczka, ul. J. Piłsudskiego 105.

I Ty możesz uratować czyjeś życie – oddaj krew!

Dodano przez: MariuszG - o 22:19

Komunikaty

  • Pierwsze zebranie z Rodzicami

    w dniu 12.09.2018 - szczegółowa informacja w Aktualnościach

    12

    09.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie